Vragen? Neem contact op met de commissie via samentrainen@dehoogerotterdamsche.nl

Laatste update: 20 oktober – 9:42 uur

Groep 1 – Dinsdag 10:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Annelous Thoen
Corien Smittenaar
Johan Bernoster
Helene Bernoster
Enrico Giese
Rosan Giese
Ben van der Ploeg
Marga van der Ploeg
6 oktober
27 oktober
10 november
15 december
26 januari
9 februari
9 maart
30 maart
20 april (2 uur baantraining)
Raymond Stoop
Groep 2 – Dinsdag 14:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Anneke Westerink
Tjeerd Veenstra
Annemarie van de sandt
C Heimeriks
Judith Meijer-Moulijn
Heleen Harreman
Gerda Wilson
Peeters Rian
6 oktober
27 oktober
10 november
15 december
26 januari
9 februari
9 maart
30 maart
20 april (2 uur baantraining)
Raymond Stoop
Groep 3 – Dinsdag 15:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Annemieke Wijsman
Marianne van der Burg
Thea Overmeer
Ria van de Yssel
Toos van de Yssel
Toos van Gennep
Arianne Schaap
B.J.W. de Haas
20 oktober
27 oktober
10 november
15 december
26 januari
9 februari
9 maart
30 maart
20 april 16:00 – 18:00 uur (2 uur baantraining)
Raymond Stoop
Groep 4 – Dinsdag 19:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Marcel van Hemert
Sandra van de Venne
Erik Esveld
Kevin Martens
anna clara willebrands
Arnoud Houweling
Wendy Pereboom
Nico Dammers
6 oktober
27 oktober
10 november
15 december
26 januari
9 februari
9 maart
30 maart
20 april (2 uur baantraining)
Raymond Stoop
Groep 5 – Dinsdag 20:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Ingrid de Haan
Rik Zwinkels
Pim Bezemer
Jean Paul van Wijk
Joyce van Wijk
Anna Clara Willebrands
Irma Curvers
Paul Akkermans
27 oktober
10 november
15 december
26 januari
9 februari
9 maart
30 maart
20 april
27 april 19:00 – 21:00 uur (2 uur baantraining)
Jan van ‘t Klooster
Groep 6 – Woensdag 10:00 uur Lesdata Golfprofessional
Ineke Bowen
Jettie Oranje
Netty Beijn
Wim Beijn
Kier- Jan Sloots
Roeland Hillen
Jos de Mooij
Edith de Mooij
 7 oktober
28 oktober
11 november
9 december
27 januari
10 februari
10 maart
31 maart
21 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 7 – Woensdag 11:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Anne Kang
Truus Buchner
HJC Paulusma
Anneke Paulusma – de Waal
Ronald Lermer
Glenn Nijbroek
Evelyn Milders
Marijke van Steenbergen
14 oktober
28 oktober
11 november
9 december
27 januari
10 februari
10 maart
31 maart
14 april 10:00 – 12:00 uur (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 8 – Woensdag  14:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Ans Tapmund
Marianne Janssen
Renee Schweers
Penelope berkhout
Corrie van den Berg
Marjan Metz
Marijke Heimeriks
 7 oktober
28 oktober
11 november
9 december
27 januari
10 februari
10 maart
31 maart
21 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 9 – Woensdag 19:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Marcel Krol
Sietske van der Heide
Jaco Polet
Arlette van Poppel
Monica Huibers
Wigbold Nieuwenhuis
Jos Geradts
Pieter Geradts
 7 oktober
28 oktober
11 november
9 december
27 januari
10 februari
10 maart
31 maart
21 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 10 – Woensdag 20:00 uur Lesdata Golfprofessional
Reinier Kok
Ed Schelkers
Jeroen ten Doesschate
Paul ten Dijke
Marijke Godwaldt
Ed Fok
Arie Snaathorst
Edwin Reedijk
 7 oktober
28 oktober
11 november
9 december
27 januari
10 februari
10 maart
31 maart
28 april 19:00 – 21:00 uur (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 11 – Donderdag 10:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Frits Louw
Marilla Louw
Hanny Verbakel
Tineke Hummelen
Evert Hummelen
Bram van der Kamp
Mireille Intres
Patricia Boerleder
 8 oktober
29 oktober
12 november
10 december
28 januari
11 februari
11 maart
1 april
22 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 12 – Donderdag 14:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Veera vd Ameele
Yin Biemond
Marijke Zinnemers
Mieke Beckerhoff
Elize Hammer
Carel Hammer
Henny Uilenreef
Ineke Goossens
 8 oktober
29 oktober
12 november
10 december
28 januari
11 februari
11 maart
1 april
22 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 13 – Donderdag 19:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Lydi Lieferink
Eddy LieferinkHugo van Putten
Jacqueline ruigrok
Guus Ruigrok
Lieke van der Sande
Thijs Beek
 8 oktober
29 oktober
12 november
10 december
28 januari
11 februari
11 maart
1 april
22 april (2 uur baantraining)
Jan van ‘t Klooster
Groep 14 – Donderdag 20:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Elly Schuit
Sylvia Kuiper
B.Herselman
Mieke Herselman
Nicole Mariman
Finn Adriaansens
Thierry Le Maire
Saskia van Duijn – Le Maire
 8 oktober
29 oktober
12 november
10 december
28 januari
11 februari
11 maart
1 april
29 april 19:00 – 21:00 uur (2 uur baantraining)
Jan van ‘t Klooster
Groep 15 – Donderdag 20:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Marco de Graaff
Jaan Morauw
Ruud Wortelboer
Lies Wortelboer-Tacq
Wim Drossaert
Marret Drossaert
Erik Klaas van Tuinen
Viviane Strik
5 november
19 november
3 december
14 januari
4 februari
18 februari
4 maart
18 maart
15 april 19:00 – 21:00 uur(2 uur baantraining)
Jan van ‘t Klooster
Groep 16 – Vrijdag 10:30 uur Lesdata Golfprofessional
Harry de Grooth
Karel Bomers
Fokke Bos
Philip Haak
Rene Labordus
Uitze Tjeerdsma
Rita Heikens
Geert Heikens
 9 oktober
30 oktober
13 november
11 december
29 januari
12 februari
12 maart
2 april
23 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 17 – Vrijdag 14:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Marja Vermeer
Leo Vermeer
Laura Davidson
Gerdy Hoogendoorn
Annemieke Tiktak
Harry Rijnboutt
Rita Rijnboutt
Erik Wellen
 9 oktober
30 oktober
13 november
11 december
29 januari
12 februari
12 maart
2 april
23 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 18  – Zaterdag 9:00 uur Lesdata Golfprofessional
Marius van Eibergen Santhagens
Dick Hoogendoorn
Harry van Heesewijk
Jan Derwort
Archie Lynch
Frank van Tiel
Geert van Grootveld
Thijs Beetstra
 17 oktober
31 oktober
14 november
12 december
30 januari
13 februari
13 maart
3 april
24 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 19 – Zaterdag 11:00 uur Lesdata Golfprofessional
Ineke vd Knaap
Donna de Boer
Gerda Zoetmulder
Gerry Betz
Heleen van Weel
Kim Willems
Sebastiaan Lindenhof
Annemarie van Reeven
 17 oktober
31 oktober
14 november
12 december
30 januari
13 februari
13 maart
3 april
24 april 10:00 – 12:00 uur (2 uur baantraining)
Raymond Stoop
Groep 20 – Zaterdag 14:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Els van Schooneveld
Jolanda Oosterwaal
Frieda Buys
Marion Tusveld
Mil van Leeuwen
gitta van thiel
Corine Kappe
Jan Kool
 10 oktober
31 oktober
14 november
12 december
30 januari
13 februari
13 maart
3 april
24 april (2 uur baantraining)
Jelle Tarnóczy
Groep 21 – Zaterdag 16:00 uur Lesdata Golfprofessional
 Marja Brummer
Joke Lemij
Heleen Schipper
Lot Peijnenburg
Kathrin Puls
Nicolien Treffers
Rolf van Baarle
Cees Hoogenboom
 17 oktober
31 oktober
14 november
12 december
30 januari
13 februari
13 maart
3 april
24 april 10:00 – 12:00 (2 uur baantraining)
 Jelle Tarnóczy
Groep 22 – Zondag 9:00 uur Lesdata Golfprofessional
Gwendoline Haslinghuis
Frederique Haslinghuis
Marina Goudsblom
Jos Bekkers
Ivo van den Akker
Willeke van den Boomgaard
Gerty Horeman
Gert Dingemanse
 11 oktober
1 november
15 november
13 december
31 januari
14 februari
14 maart
4 april
25 april (2 uur baantraining)
Raymond Stoop